PAR MUMS

Latvijā ražotas dabīgās ādas somas, maki un rotas.

Buduart ir Latvijas dizaina zīmols ar daudzu gadu pieredzi. Dibināts 2009. gadā.

Buduart rada ilgtspējīgus produktus no dabīgās ādas ar augstu pievienoto vērtību, tā ir, kvalitāte, dizains, oriģinalitāte. Katrs aksesuārs ir roku darbs, kas tapis ar individuālu pieeju un lielu rūpību, domājot par mūsu klientu.

Buduart - tie ir mūsdienīgi un eleganti aksesuāri, kas izceļ Tavu individualitāti.

FILOZOFIJA

Ieskaties savā somā – ieskaties sevī! 

Ar šādu filozofiju sākās Buduart stāsts un tā tas turpinās vēl šodien! Tā pat kā ar apkārtējo vidi, kas atspoguļo mūs, mūsu sajūtas un rada noskaņojumu, tad  soma ir vēl īpašāka - Soma kā iekšējās pasaules atspulgs, kā labākā draudzene, kura zina Tavas vēlmes un noslēpumus.

Soma - glabā Tev svarīgo, katru ikdienas nieku un bagātību, prieku un ilgas.

Ar pirmo pieskārienu tā ir Tavējā, ar katru nākamo pieskārienu kļūst arvien mīļāka un īpašāka.

„Pati pilnība! Abas ar raksturu un spilgtām sajūtām, dzirkstošas un dzīvas!” - Viņa un viņas soma - Buduart soma.

Ik pa laikam ieskaties savā somā - pārskatot lietas tajā, ienes mieru un  pārliecību savā ikdienā.

DIZAINERES

Buduart radītāja, dizainere Liene Mūrniece - zīmola sirds un dzinējspēks.

Ar plašu skatu un ideju bagātību. Ceļošana ir Lienes enerģijas lādiņš. Viņas pārliecība un ticība, ka skaistais vairo labo.

Darbā, kas ir arī viņas hobijs,  Liene iegulda visu, jo tas ir radīšanas prieks - iedziļināšanās niansēs, spēja radīt formu un redzēt kopējo tēlu pirms vēl viss ir tapis. Viņai patīk sajust materiālu un izcelt tā raksturu. Tas viss izpaužas katrā Buduart radītajā somā, makā un rotā.

Dizainere Anna ir uzņēmuma radošā dzirkstele - askētisko dizainu radītāja, sociālo tīklu vadītāja.

Anna savu darbu sauc par sirdslietu: “Esmu laimīga, ka varu darīt to, kas man patīk un labi padodas, ka manis radītais iepriecina, ir vērtīgs un noderīgs ikvienam Buduart klientam. Tas man sniedz piepildījumu un gandarījumu.”

“Esmu sajūsmā, ka mūsu dizainus klienti iemīļo tik ļoti, ka tie ir aktuāli un pieprasīti gadiem ilgi. Uzskatu, ka Buduart lielākā vērtība ir oriģinālie dizaini, kas ir ar ilgtspēju un būs aktuāli kā tagad tā arī pēc 10 gadiem un vairāk.”

RAŽOŠANA

Buduart somu un aksesuāru ražošana notiek vienuviet, Buduart darbnīcā Rīgā.

Zīmola radītāja, Liene, vada ražošanas procesus, balstoties uz Buduart galvenajām vērtībām: kvalitāte, roku darbs, ilgtspēja.

“Dizaina tapšana ir ļoti personīgs un neprognozējams process. Visbiežāk jaunie dizaini top iedvesmojoties no materiāla vai to kombinācijām. Vai arī, dizains dzimst domās, skaidru tēlu veidā, kuram pēc tam tiek piemeklēti visatbilstošākie materiāli, dabīgā āda un citi akcenti, modeļa funkcionalitātei un vēlamajam tēlam, sajūtai atbilstoši. Šāda jauno dizainu radīšana ir  organiska un 100% rezultatīva. Kas viegli “nāk”, tas labi nāk. Mums idejas vienmēr ir vairāk, nekā spēja tās realizēt.”